Klocki Blocki - ranking

Klocki dla dzieci są zabawką, która niezwykle angażuje różne aspekty procesu rozwoju malucha. Za sprawą tych małych elementów, możliwe jest tworzenie różnorodnych konstrukcji. Mają pozytywny wpływ na motorykę dziecka, a także pozwalają na rozwijanie w nim kreatywności. W zależności od wybranego modelu zabawek Klocki Blocki, przebieg zabawy może być zupełnie inny. Wiele tu zależy od wyobraźni dziecka, jednak produkty te zostały wykonane z wysokiej jakości materiałów, co sprawia, że maluch będzie miał szansę na długą zabawę. Poniższy ranking zawierający różnorodne Klocki Blocki przedstawia ciekawe warianty tych zabawek. Co niezwykle istotne, klocki te zostały wykonane z najwyższej jakości materiałów i są kompatybilne z innymi wariantami, takimi jak np. LEGO bądź COBI.

5. Klocki Blocki MyArmy Wóz z działem

Klocki dla dzieci, które uplasowały się na piątej pozycji, są przeznaczone przede wszystkim dla najmłodszych, którzy lubią zabawę w żołnierzy. Jest to zestaw zawierający elementy, za sprawą których możliwe jest złożenie małego wozu wojskowego z działem. W razie, jakby dziecku niezwykle spodobała się ta zabawka, bądź posiadało już inny model w swojej kolekcji, ta zabawka jest częścią serii MyArmy, do której należą inne warianty o tematyce wojskowej. Sugerowany przez producenta wiek dziecka, które może się bawić tą zabawką to 6+.

4. Klocki Blocki MyFireBrigade Podnośnik 158 el.

Za pośrednictwem tej zabawki dziecko może wyobrazić sobie, że stało się dzielnym strażakiem, który stawi czoła wszelkim problemom. Bez względu czy jest to ogromny pożar budynku i wiele osób czeka na ratunek, czy jedynie kotek utknął na drzewie, maluch będzie mógł zdziałać coś w każdej sytuacji. Wszystkie te aspekty zależne będą przede wszystkim od wyobraźni pociechy. Klocki dla dzieci MyFireBrigade Podnośnik w tym opakowaniu składają się z elementów, z których złożyć można podnośnik strażacki, w skład zestawu wchodzi aż 158 elementów. Sugerowany wiek to 6+.

3. Klocki Blocki Lalilandia W Stadninie 225 el.

Każde dziecko będące miłośnikiem koni z pewnością doceni zestaw, jakim jest Lalilandia W Stadninie. Opakowanie zawiera 225 klocków do złożenia, a także instrukcję. Możliwe do złożenia są zarówno: stajnia, konik jak i 2 ludziki, co sprawia, że zabawa będzie niemal nieskończona. Jest to zabawka przeznaczona dla dzieci powyżej 6 roku życia. Każdy z elementów został wykonany z najlepszej jakości materiałów, co sprawia, że będzie to zabawką trwałą.

2. Klocki Blocki MyGirls Kawiarenka Przyjaciółek 243 el.

Na drugiej pozycji plasuje się natomiast zupełnie inny wariant zabawki Klocki Blocki. Jest to Kawiarenka Przyjaciółek, która pozwala na długą zabawę podczas prowadzenia biznesu z bliską osobą. Oprócz elementów składających się na kawiarenkę, w zestawie można znaleźć także 2 figurki koleżanek, jedną zaprzyjaźnioną kelnerkę i także malutka figurka szarego kotka. Zestaw ma 243 elementy, przeznaczony dla dzieci 6+.

1. Klocki Blocki MyFireBrigade Auto Strażackie 206 el.

Na pierwszej pozycji znaleźć można natomiast auto strażackie, które pozwoli dziecku na ratowanie świata. Można nabyć zarówno ten wariant, jak i znajdujące się na pozycji piątej klocki dla dzieci, tworząc tym samym całą remizę strażacką. Zestaw MyFireBrigade Auto Strażackie składa się z 206 klocków i figurki strażaka, co sprawia, że dziecko będzie się mogło całkowicie przenieść do świata zabawy.

Klocki Blocki — jakie są najlepsze?


W zależności od tego, czym się interesuje dziecko, dany wariant Klocków będzie się sprawował najlepiej, gdyż to właśnie radość pociechy jest najważniejsza. Doskonale sprawdzą się na prezent, a uśmiech na twarzy malucha jest gwarantowany. Klocki Blocki pozwalają na rozbudzenie wyobraźni. Dostępne są w znakomitej cenie, a wariantów możliwych do nabycia jest bardzo wiele.