Misie Szumisie

Wybór odpowiednich zabawek dla malucha nie jest łatwym zadaniem. Pod uwagę należy wziąć wiele istotnych aspektów, ponieważ dziecko już od najmłodszych lat odbiera wszelkie bodźce z otoczenia. Dlatego, by potomek mógł prawidłowo się rozwijać, warto inwestować w dobrej jakości, bezpieczne i funkcjonalne zabawki. Jednym z najciekawszych i budzących zainteresowanie wśród szerokiego grona rodziców rozwiązaniem, są tzw. misie szumisie, czyli szumiące misie. Dzięki ich działaniu dziecko może spokojnie przespać noc, a wszystko za sprawą wbudowanego w zabawki szumiącego mechanizmu. Znajdujący się w szumisiach moduł umożliwia kontrolowanie głośności, w wyniku czego można w sprawny sposób dobrać natężenie wydobywającego się z zabawki dźwięku do upodobań swojego dziecka. To wspaniałe rozwiązanie, które niesie za sobą wiele korzyści, a pomysł na ich powstanie zrodził się w głowie naszej rodaczki. W pierwszych miesiącach życia maluszkowi trudno jest się dostosować do otoczenia, jednak pomaga w tym skuteczne odtworzenie warunków panujących w brzuchu matki. Kojący szum, wydobywający się z wnętrza szumiących misiów przypomina dziecku dźwięk wód płodowych, a także przepływającej krwi pępowinowej, co skutecznie go uspokaja.

Ranking TOP 5 Szumisiów

Wybór konkretnego modelu szumisia niejednokrotnie może przysporzyć wielu rozważań. Jednak rozwiązaniem może okazać się poniższe zestawienie, zawierające aż 5 rodzajów szumiących misiów, wśród których nie sposób nie znaleźć tego jedynego, najlepszego dla swojego maluszka. Misie Szumisie – ranking najciekawszych modeli.

5. Szumiś Lily czujnik snu

Szumiś Lily to uroczy szumiś, który zachwyca swoim starannym wykonaniem. Zabawka Lily to profesjonalna opiekunka do dzieci, będąca ekspertką od przytulania. Maskotka zawiera wbudowany czujnik snu, który po wyłączeniu mechanizmu szumiącego misia przechodzi w tryb czuwania. Natomiast w momencie, w którym maluszek zaczyna płakać, Lily wraca do pracy. To funkcjonalna zabawka z systemem Non-Stop, dzięki któremu, szumiś może nieprzerwanie działać przez 12 godzin.

4. Szumiś Sam czujnik snu

Miś Szumiś Sam to innowacyjna zabawka, która w skuteczny sposób ułatwi maluszkowi zaśnięcie i zapewni spokojny sen. Dzięki wbudowanemu w jego wnętrze specjalnemu mechanizmowi, szumiący miś zapewnia aż pięć rodzajów szumów, do których można zaliczyć: dwa rodzaje szumu suszarki, wody płodowe, bijące serce, padający deszcz oraz fale. Dzięki nim dziecko czuje się bezpieczne oraz spokojne, a jego sen stanie się komfortowy. Szumiś Sam to dogodne rozwiązanie zarówno dla potomka, jak i całej rodziny, ponieważ zapewnia wszystkim jej członkom spokojniejsze noce. 

3. Szumiś Simon mechanizm szumiący

Szumiące misie to wyjątkowe zabawki, a do ich grona można zaliczyć wyjątkowego dżentelmena wśród misiów, jakim niewątpliwie jest Simon. Znajdujący się w nim mechanizm szumiący odznacza się niezwykłą skutecznością. Zabawka zapewni maluszkowi spokojny sen, dzięki któremu będzie miał on więcej energii na przeżywanie nowych wrażeń z każdym kolejnym dniem. Simon jest synkiem w fantastycznej rodzinie Lalusiów, a dzięki wykonaniu z hipoalergicznego materiału nadaje się dla każdego maluszka.

2. Szumiś Suzy

Szumiś Suzy to urocza maskotka przypominająca tradycyjną zabawkę dla najmłodszych. Posiada niewielki rozmiar, a jej wykonanie jest niezwykle precyzyjne i charakteryzuje się dbałością o wszelkie detale. Suzy zachwyca swoim estetycznym designem, a jej funkcjonalność zachęca do inwestycji. Jej wyjątkową cechą jest dostępność aplikacji, dzięki czemu szumiącym misiem można sterować przy pomocy smartfona.

1. Szumiś Leon mechanizm czujnik snu

Miś Szumiś Leon został wykonany z najwyższej jakości atestowanych materiałów, dzięki czemu jest w pełni bezpieczny dla maluszka. Zabawka posiada czujnik snu oraz aż pięć rodzajów szumu, co zwiększa komfort dziecka i zapewnia mu spokojną, przespaną noc. Leon ma wbudowaną regulację głośności, w wyniku czego można ustawić poziom szumienia z uwzględnieniem indywidualnych potrzeb swojego potomka.